RNR55H3011BSB14
MFR.Part #
RNR55H3011BSB14
JLCPCB Part #
C1457918
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.01kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors