Y162933R6000D0R
MFR.Part #
Y162933R6000D0R
JLCPCB Part #
C4305164
Description
-55℃~+150℃ 100mW 33.6Ω Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±0.5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount