BZD27C4V7P-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27C4V7P-E3-18
JLCPCB Part #
C6136143
Package
DO-219AB(SMF)
Description
10uA@1V 4.7V 7Ω 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS