BZD17C51P-E3-18
MFR.Part #
BZD17C51P-E3-18
JLCPCB Part #
C6522312
Description
1 Independent 1uA@39V 48V~54V 51V 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS