BZD27C47P-M3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27C47P-M3-18
JLCPCB Part #
C17686947
Package
DO-219AB(SMF)
Description
1uA@36V 45Ω 47V 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS