BZD27C27P-M3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27C27P-M3-18
JLCPCB Part #
C6755785
Package
DO-219AB(SMF)
Description
15Ω 1uA@20V 27V 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS