BZD27C24P-HE3-18
MFR.Part #
BZD27C24P-HE3-18
JLCPCB Part #
C5565645
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 15Ω 1uA@18V 22.8V~25.6V 24V 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS