TNPU0805681RBZEN00
MFR.Part #
TNPU0805681RBZEN00
JLCPCB Part #
C4186018
Description
-55℃~+125℃ 125mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS