RNC55J1082BSRE6
MFR.Part #
RNC55J1082BSRE6
JLCPCB Part #
C1825469
Description
-65℃~+175℃ 10.8kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors