BZD27C150P-HE3-08
MFR.Part #
BZD27C150P-HE3-08
JLCPCB Part #
C144882
Description
1 Independent 138V~156V 150V 1uA@110V 300Ω 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS