VS-50PF120W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-50PF120W
JLCPCB Part #
C17281797
Package
DO-203AB(DO-5)
Description
-55℃~+180℃ 1 Independent 1.2kV 1.4V@125A 50A 830A DO-203AB(DO-5) Diodes - General Purpose ROHS