BZD27C110P-E3-08
MFR.Part #
BZD27C110P-E3-08
JLCPCB Part #
C7092955
Description
1 Independent 104V~116V 110V 1uA@82V 250Ω 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS