BZD27B130P-E3-08
MFR.Part #
BZD27B130P-E3-08
JLCPCB Part #
C5604719
Description
1 Independent 127.4V~132.6V 130V 1uA@100V 300Ω 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS