BZD27B82P-M3-18
MFR.Part #
BZD27B82P-M3-18
JLCPCB Part #
C6522337
Description
1 Independent 100Ω 1uA@62V 80.36V~83.64V 800mW 82V ±2% DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS