BZD27B62P-M3-18
MFR.Part #
BZD27B62P-M3-18
JLCPCB Part #
C7092924
Description
1 Independent 1uA@47V 60.76V~63.24V 62V 800mW 80Ω ±2% DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS