BZD27B20P-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27B20P-E3-18
JLCPCB Part #
C5604736
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 15Ω 19.6V~20.4V 1uA@15V 20V 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS