BZD27B47P-M3-18
MFR.Part #
BZD27B47P-M3-18
JLCPCB Part #
C5583306
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1uA@36V 45Ω 46.06V~47.94V 47V 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS