BZD27B27P-M3-18
MFR.Part #
BZD27B27P-M3-18
JLCPCB Part #
C6522323
Description
1 Independent 15Ω 1uA@20V 26.46V~27.54V 27V 800mW ±2% DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS