BZD27B36P-E3-18
MFR.Part #
BZD27B36P-E3-18
JLCPCB Part #
C5604742
Description
1 Independent 1uA@27V 35.28V~36.72V 36V 40Ω 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS