BZD17C13P-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD17C13P-E3-08
JLCPCB Part #
C5957093
Package
DO-219AB(SMF)
Description
13V 2uA@10V 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS