BZD27B180P-M3-18
MFR.Part #
BZD27B180P-M3-18
JLCPCB Part #
C7223508
Description
1 Independent 176.4V~183.6V 180V 1uA@130V 400Ω 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS