RER55F6040RCSL
MFR.Part #
RER55F6040RCSL
JLCPCB Part #
C1573842
Description
30W 604Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance