BZD17C68P-E3-08
MFR.Part #
BZD17C68P-E3-08
JLCPCB Part #
C5604696
Description
1 Independent 1uA@51V 64V~72V 68V 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS