BFC247965104
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC247965104
JLCPCB Part #
C3804658
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 200V、630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS