RNC55J1503DSBSL65
MFR.Part #
RNC55J1503DSBSL65
JLCPCB Part #
C3481064
Description
-65℃~+175℃ 125mW 150kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors