BFC247964364
MFR.Part #
BFC247964364
JLCPCB Part #
C7086469
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、630V 360nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS