BFC237964364
MFR.Part #
BFC237964364
JLCPCB Part #
C6132319
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 220V、630V 360nF ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS