BFC247964204
MFR.Part #
BFC247964204
JLCPCB Part #
C3800073
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、630V 200nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS