RNC55K1001FMR36
MFR.Part #
RNC55K1001FMR36
JLCPCB Part #
C3357313
Description
-65℃~+175℃ 125mW 1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors