BFC247964133
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC247964133
JLCPCB Part #
C3785130
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 13nF 200V、630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS