BFC247962133
MFR.Part #
BFC247962133
JLCPCB Part #
C3795325
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 13nF 200V、630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS