BFC247964433
MFR.Part #
BFC247964433
JLCPCB Part #
C3801940
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、630V 43nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS