BFC247955433
MFR.Part #
BFC247955433
JLCPCB Part #
C3786507
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 43nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS