ECW-F2W393JL
MFR.Part #
ECW-F2W393JL
JLCPCB Part #
C3808707
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 39nF 450V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS