BFC237547222
MFR.Part #
BFC237547222
JLCPCB Part #
C6132287
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2nF 600V、2kV ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS