BFC247954115
MFR.Part #
BFC247954115
JLCPCB Part #
C5558279
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.1uF 200V、400V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS