BFC247944115
MFR.Part #
BFC247944115
JLCPCB Part #
C5558271
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.1uF 160V、250V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS