B32774P8305K000
MFR.Part #
B32774P8305K000
JLCPCB Part #
C3809659
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+125℃ 3uF 840V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS