BFC247952244
MFR.Part #
BFC247952244
JLCPCB Part #
C3802168
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 240nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS