BFC247952224
MFR.Part #
BFC247952224
JLCPCB Part #
C6132411
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 220nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS