BFC247945164
MFR.Part #
BFC247945164
JLCPCB Part #
C3810374
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 160nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS