BFC247945184
MFR.Part #
BFC247945184
JLCPCB Part #
C3795136
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 180nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS