BFC247942684
MFR.Part #
BFC247942684
JLCPCB Part #
C3789980
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 680nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS