BFC247932684
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC247932684
JLCPCB Part #
C3803552
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100V、160V 680nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS