BFC247942164
MFR.Part #
BFC247942164
JLCPCB Part #
C3806792
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 160nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS