BFC247934824
MFR.Part #
BFC247934824
JLCPCB Part #
C3799702
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100V、160V 820nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS