BFC237934824
MFR.Part #
BFC237934824
JLCPCB Part #
C3802097
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 100V、160V 820nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS