MKP385462040JI20W0
MFR.Part #
MKP385462040JI20W0
JLCPCB Part #
C3788705
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 200V、400V 620nF ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS