BFC247934334
MFR.Part #
BFC247934334
JLCPCB Part #
C3797230
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100V、160V 330nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS