CRCW1206200RFKEAHP
MFR.Part #
CRCW1206200RFKEAHP
JLCPCB Part #
C4133998
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS